ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya °C

Yediğiniz şeyler fiziki şeklinize sirayet etmiyorsa karakterinize ediyor

1.205
A+
A-
Yediğiniz şeyler fiziki şeklinize sirayet etmiyorsa karakterinize ediyor

Yediğiniz şeyler fiziki şeklinize sirayet etmiyorsa karakterinize ediyor

Eski ümmetlerde ise fiziki şekile sirayet ederdi.

Mesela yediklerimizin bir çoğunda domuz katkısı var. Yada içtiğimiz içeceklerde yada ilaçlarda. Yada aşılarda.
Yada kullandığımız şampuanlarda, kozmetiklerde vs.

Ümmeti Muhammedin önceki ümmetler gibi domuz ve maymunlara çevirmeyeceği buyruluyor. Ama huya suya, karaktere gelince maalesef o hayvanların özellikleri sirayet ediyor.
Dişisini kıskanmamak bunlardan biri…

Bisküvi. çikolata dan tutunda hazır çorba, süt tozu, kapsüllü ilaçlar, hazır paket ekmekler, aklınıza gelen hemen hemen yok gibi olmayan içinde jelatin kullanılıyor. Gimdes diye girip göz atarsanız. Daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz

Önüne konan her pisliği yiyen domuzu yetiştirenler iyi gayet mutlu ediyor ve bunlar Müslüman üreticiler, kendi pisliği dahil her şeyi leşi bile yiyen bir seferde sekiz on yavru doğuran bu iğrenç hayvanın her şeyimiz katıyorlar, geçiniz onu tavuğun 45 günden sonra ayaklarının kırıldığı iki kiloyu geçen tavuğun yürümediği, içeride ölen tavuğu alıp yemine kattığını böylece ucuz diye yediğimiz beyaz etle aile hayatımızın bittiği, raflarda süt yerine beyaz sıvı yoğurt yerine nişastalı yararsız bir gıda tükettiğimizi, çikolata cips bisküvi ile hayatımıza sokulan katkı maddeleri ile yediğimiz içtiğimizle bozulan ahlak dini değerler işte bunca şeyin neticesidir. Toplumun ahlaki çöküşteyken sebebi yediklerimiz içtiklerimizdir. Nasılsa sinsice soktular içimize bir diğer yanda koku ve deterjanlar duyduğuma göre papaz büyüsü ile çıkartılmış ilk deterjanlar öyle ya bunca kadın deli gibi kokulu deterjan kullanıyor

Ben aidin salih hocanın yalancısıyım:) : İslam düşmanları iman genini buldu ‘ve bu geni değiştirmenin formülünü gıdalara yükledi hazır gıdalar ,bisküviler, ekmekler nerede arasan orada iman geni değiştiren mekanizmayı kodladılar. Bu bir savaştır. Yediklerimize, hakiki gül kokusundan başka kokuya dikkat..

Dış ülkelerden çok sırf dini değerlerimizi bozmak için müslümanlarla uğraşmak için bizim gibi müslüman ülkelere daha bi özenle katıyorlar o hınzırın ürünlerini

Türkiye’de bir çok yerde domuz çiftlikleri var sizce nereye gidiyor bunlar

Youtube a domuz katkılı yazın bakın ne videolar çıkıyor.

Gimdesin sayfasını inceleyin. Bakın nelerde var.

Çocuklar gençler neden asi?
Eşler neden birbirini aldatıyor?
Sadakat kıskanmak neden azaldı?
Boşanmalar neden aşırı artıyor?
Ergenlik yaşı neden düşüyor?
İbadetlerden neden lezzet alamıyoruz?

vs.vs….

“Haramla beslenen vücut, ateşe layıktır” buyuruyor Allah Rasulü(sav).

Yediğimize yedirdiğimize dikkat edelim. Akla hayale gelmeyecek şeylerin içinde domuz katkısı var.

Bi zaman ben hacca gitmeden tavafta giyerim diye balerin ayakkabısına benzer patik gibi birşey almıştım. Altı güderi gibi kadifemsi.Eşim gördü bu domuz derisi dedi.Bilmeden yoksa gidip Kabenin yanında domuz derisiyle tavaf yapacaktım. Nitekim bilmeyip giyen çok.

Lütfen burası Türkiye, bir şey olmaz demeyin.
Evet ben kafiristanda yaşıyorum ama Türkiyenin buradan farkı kalmadı. Yıllarca Sana yağlarıyla büyüdük.Etimize damarımıza kanımıza ne haram maddeler eklendi. Hala ekleniyor. Yediğimiz ekmekte, içtiğimiz limonatada, sakız, Cips, ilaç, aşı, fırça, kıyafet vs… Hangi birini sayalım?
Elif Ç.

Hazır gıdaların yanında deterjan larda büyük tehlike.

Besinlerimizi fıtrî/ yaratıldığı bozulmamış hâl ile tüketmek; ruhlarımızı ve bedenlerimizi de Allah’ın bizi yarattığı tertemiz o hâle üzere dönüştürmek demektir.. o hâle dönüştürme projesidir..
bu hususta en başta söyleyeceğimiz şey ise; ne yersek oyuz

İdeali sade hayat ,sünnet hayati…nebevi yaşantıdan uzaklaştıkça maddi manevi kepaze oluyoruz..

Yemek ve Kıyafeti de aklınızda bulunsun yine büyük Evliyaullahdan birisine hediye asa (baston) ve cübbe getirilir ve bunu size bi komşunuz hediye etti kendisinden hatıra, kullanmanızı vasiyet etti denir mübarek te vasiyettir üzerimiz de hak kalmasın diye giyer 3 gün sora bakar ki yaptığı ibadetler tad vermiyor sebebi ruyada malum olur o hediye eden komşu pek te ehli sünnet değil hemen hediyelerini araştırıp o komşu gibi olan birine gönderir ve ayrıca hocamız buyurdu ki ders tesbihlerinizi bile orta yerde bırakmayın onlar sizin özeliniz ve sizden başka kimseye kullandırmayın yabancı el ve göz değmesin yastığınızın altında yada odada kutuda saklayın demiştir.

Sevilay
Derleme Toplama

Alıntıdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.