Alışveriş Biobellinda Online Katalog

bilgilendim

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Nisan 2016
Mesajlar
376
Beğeniler
11
Puanları
18
#1

Online Kataloğumuza Biobellinda Online Katalog linkinden ulaşabilirsiniz.

Ürün, Hizmet, Sağlık ve Kalite ilgili Belgelerimiz mevcuttur.

HedeflerimizBİOBELLİNDA profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir.
Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.
Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir. Hedeflerimiz tamamen yerli bir üretim olan BioBellinda markasının çok katlı pazarlama sistemi ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya da aranan ve tanınan bir marka olması yönündedir. Bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünya'ya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir. Bu süreç içerisinde AR-GE ekibimiz ile Temizlik,Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünlerinde de ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar devam etmekte olup, üretim tesisimizde üretilerek bünyemize dahil edilmektedir.

Gerçek temizlik doğayı kirletmeyen temizliktir. . .

BioBellinda Kozmetik Ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.Ş

SÜHEYLA& HÜSEYİN KULLEMCİ tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.
Şirketimiz 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını marketing organizasyon üzerine inşa etmiş ve BioBellinda markasını kurmuştur.BioBellinda A.Ş. insan ve çevre sağlığına duyarlı doğal ve konsantre ürünler üretmektedir.
BioBellinda A.Ş. 2013 yılında BioBellinda GMBH’ı kurarak Almanya ile Avrupa temellerini atmaya başlamış ve 2015 yılı itibari ile Belçika,Fransa,Danimarka,Hollanda,İsviçre ve Avusturya ülkelerinde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

MİSYONUMUZ

Profesyonel ekibiyle dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeye devam etmek, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek, satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyetini sağlamak.

VİZYONUMUZ

% 100 yerli sermaye olan BioBellinda markasını çok katlı pazarlama sistemiyle sadece ülkemizde değil tüm Dünya'da aranan ve tanınan bir marka haline getirmek.

DEĞERLERİMİZ

Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çıkarak her zaman dürüst, adil ve tutarlı davranmak temel ilkelerimiz arasındadır. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen ‘‘ Dinamik yapı Adil paylaşım ‘’ esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır.

Yaptığımız her işte her zaman ve her yerde şeffaflık ve dürüstlüğün maddi kazançların yanında manevi olarak da tatmin sağlayacağına inanıyoruz.

Biobellinda Ana Sayfası