• Telif hakkı vb. durumlarda bilgi@bilgilendim.com mail adresine mail atılması halinde hızlıca incelenip, gerekli işlemler yapılacaktır. Şuan açılmasını istediğiniz konuları bilgi@bilgilendim.com mail adresine iletebilirseniz. En kısa sürede açılacaktır.

Gel Beraber Rainbow Six Siege 'de Takım Olalım

TRGamer

New member
Merhaba Arkadaşlar,

Arkadaşlarını Rainbow Six Siege satın almaya davet et ve ikiniz de ödüller kazanın. Aşağıdaki linkten oyunu indirimli olarak alın sizde kazanın. Süre sınırlı kaçırmayın. Oyundaki adımız Bilgilendim54

https://referral.ubisoft.com/r6sreferral?refId=YU72UovNbEJ2tV0FxmX1Pw

siege1-1024x425.pngSoru : Arkadaş Öneri Programı Nedir?

Cevap : Arkadaş Öneri Programı, tutkulu Rainbow Six Siege oyuncularımızın oyun içi ödüller kazanabileceği ve oyuna olan sevgilerini yeni oyuncularla (Çaylaklarla) paylaşabileceği yeni bir yoldur: Rainbow timine katılması için Çaylakları davet ederek onlarla ekiplerini doldurabilir ve en önemlisi birlikte eğlenebilirsiniz.
———————————————————————————–
Soru : Arkadaş Öneri Programı konsollarda da mevcut mu?
Cevap : Evet, bu program tüm platformlarda mevcuttur.
———————————————————————————–
Soru : Öneri programı ne zaman sona eriyor?
Cevap : Öneri programı 15 Eylül’de sona erecek.
———————————————————————————–
Soru : Arkadaşlarımı davet edebilmek için onlarla Ubisoft hesaplarımız üzerinden arkadaş olmalı mıyım?
Cevap : Hayır. Çaylakları Ubisoft arkadaşınız olmasa bile davet linkinden davet edebilirsiniz. Çaylaklarınızın davet linkini kullanmak için bir Ubisoft hesabı açmalı, giriş yapmalı ve birleştirme süreçlerini tamamlamalıdır. Arkadaşlarınızı arkadaş listenize Ubisoft Club üzerinden ekleyebilirsiniz.

Dahası … Linkte
 
Üst Alt